AKTUALITY

 Sušenie stavieb | Odvlhčovanie priestorov

 Sušenie stavieb | Odvlhčovanie priestorov

skcsen
  • ALBA Slovakia s.r.o.
    Okrem zariadení uvedených na stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

zvlhnuté murivoPotrebujete vysušiť omietky, malovku či potery aby ste mohli pokladať podlahu? Výrazne urýchliť proces sušenia je možné pokiaľ je novostavba už uzavretá a teplota v dome je aspon 15 °C. Obecne platí že čím viac priestory vykúrite, tým sa bude vlhkosť viac odparovať z materiálov a odvlhčovač zozbiera zo vzduchu viac vody.


Odvlhčovače pracujú v rozsahu teplôt od 5°C do 35°C. No efektívne pracuje odvlhčovač od 15 °C vysšie. Odporúčame používať odvlhčovač súbežne s teplovzdušnými ohrievačmi ktoré máme tiež v ponuke.

Zariadenia postavte do stredu miestnosti. Odvádzať zozbieranú vodu je možné buď do nádrže ktorá je súčasťou odvlhčovača(po naplnení sa vypne) alebo napojením hadice a odvedením mimo neho. Toto riešenie je výhodnejšie pokiaľ nieje možné pravidelne vylievať nádrž s vodou.

Pri sušení odvlhčovačmi je teda potrebné prikurovať a uzavrieť všetky otvory aby zariadenie nenasávalo vlhký vzduch z vonkajšieho prostredia.

Ďaľšie rady Vám ochotne poskytneme v našich priestoroch.

 

KONTAKTY

kontakty


 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

www.suseniestavieb.sk

 

 

created by: Marek Sarvas